Tıkla Pusulabet’e Ulaş!

Pusulabet iletişim seçenekleri açısından zengin olmakta ve çalışma saatleri, telefon numarası dahil tüm irtibat bilgilerine buradan ulaşın. İsterseniz sitedeki canlı destek hattına bağlanabilirsiniz. Her konuda sorunlarınızı çözerek kısa süre içerisinde işlemlerinizi halledebilirsiniz. Kullanıcılar kısa süre içerisinde karşısında müşteri temsilcisini görecektir. Eğer müşteri temsilcisine ulaşabilirseniz size nasıl yardımcı olabileceğini soracaktır. Ancak sadece bilgi almak içinde bağlanabilirsiniz. Ekipler her konuda yardımcı olmaya hazır olacaktır.

pusulabet iletişim

Sitedeki iletişim yöntemleri arasında en hızlısı destek bölümüdür. Çünkü birden fazla müşteri temsilcisi atanmaktadır. Eğer oraya girerseniz ekipler anında bağlantı kuracaktır. Pusulabet adresinin kaliteli adres olduğunu sadece buradan anlayabilirsiniz. Çok sayıda kullanıcı böyle bir araştırmaya girer. Çünkü adreste ne sunulduğu önemlidir. Bunun dışında sitede Tv, mobil uygulama hizmetleri de vardır.

Pusulabet İletişim Bilgileri ve Çalışma Saatleri

Çalışma saatlerinin süresiz olması herkesin istediği zamanda bağlanmasını sağlamaktadır. Şöyle ki diğer sitelerde belirli saatlerde destek bölümü aktif kalmaktadır. Ancak Pusulabet iletişim hattı 7/24 aktif kalır. Müşteriler önemli bulduğu konuları hemen buraya söyleyerek çözmesini isteyebilmektedir. Ki ekipler istemese de sorunu bularak hemen adreste çözüme kavuşturacaktır. Bu süreçte temsilciler üyelerin yanındadır.

Siteyle temasa geçmek için mail hattını dahi kullanabilirsiniz. Öyle ki belge gönderme işlemleri için mail bölümü kullanmaktadır. Eski bir iletişim yöntemi olsa da halen kullanılmaktadır. Ancak daha hızlı olması nedeniyle canlı yardım bölümü tercih edilmektedir. Pusulabet yine de her ikisini de aktif tutmaktadır. Çünkü sizin için en kolay olan hangisiyse onunla bağlantı kurabilirsiniz.

Pusulabet İletişim Telefon Numarası

Siteyle irtibata geçmek için bir yol daha vardır. O da whatsapp hattıdır. İsterseniz buraya da 7/24 bağlanabilirsiniz. Pusulabet iletişim seçenekleri arasında numarasını da vermektedir. Eğer numarasını kaydederseniz sitenin giriş adresi hakkında bile bilgi alabilirsiniz. Çünkü bazı zamanlarda güncel giriş adresi kapalı kalmaktadır. Son adresiyle alakalı bilgi almak için hemen buraya giriş yapabilirsiniz.

Adresle iletişim kuran kullanıcılar bonus talebinden ödeme işlemlerine kadar her konuda yardım talep edebilmektedir. Genelde üyeler bonusları istemek için buraya giriş yapmaktadır. Pusulabet bazı talepleri de buradan almaktadır. Çünkü bir inceleme aşaması vardır. O aşamada üyeler incelenir. Şu konularda yardım da alabilirsiniz:

  • Para yatırma ve para çekme
  • SMS iptali
  • Hesap iptali

Related Posts